ART / Lithographs / Litograph in colors 8559424
nr 855 9424
Bengt Orup
(1916-1996), Sverige
Bengt Orup (1916-1996), 172/220, signed, -91, subject size: 43x33,
LITOGRAPH IN COLORS, Bengt Orup (1916-1996), 172/220, signerad, -91, motivets mått: 43x33
800
SEK 600
Monday October 28 2013
at 18:19:49
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
Bengt Orup
Read more about Bengt Orup